מטפל בעיסוי אירוטי

מטפל בעיסוי אירוטי

טיפול: טיפול בחלקי גוף מתוחים באמצעות משיכות ותנועות המרגישות מרגיעות.

"עיסוי שוודי הוא רצף זורם של טכניקות אשר, כאשר הם מבוצעים בצורה נכונה, מרגישים כמו לתפעל שכבת לחץ חיצונית כמו קו מתאר" (ניל). השכבה החיצונית שהמטפל מטפל בה היא רקמה רכה על ידי חילופין בין שימוש בתנועות ארוכות, לישה תנועות מעגליות, חיכוך עמוק ומשיכות התכה מהירות.

עיסוי חוף: סוג נוסף של טיפול בעיסוי. עם זאת, לא משווק כטיפול, סגנון זה מורכב ברובו מעיסוי במחזור בתנועה חלקה למעלה ולמטה על הגוף כמו גלים על החוף; לעתים קרובות מתמקדים בגב התחתון.

מטפל בעיסוי אירוטי משתמש בטכניקות ספציפיות למין, מה שהופך אותן למתאימות לגברים או לנשים המנסים להשיג אינטימיות פיזית או הנאה מינית עם אותו בן זוג ספציפי. נערת ליווי

מטפל בעיסוי אירוטי הוא כל אדם המוסמך לתת שירות מתאים לגברים, לנשים או לשני סוגי הנוסעים על סמך בקשותיו באמצעות עיסוי מתוך כוונותיו שבחרו.

אנשים רבים מודאגים כי הם לא היו משתתפים בטיפול שמתקבל דרך מסלולים לא קליניים. גם אם אין מחלות או זיהומים, אנשים רבים עדיין יעדיפו את בטיחותם של רופאים לפני שהם שוקלים מבלי להיכנס לחדר של מעסה לא מוכר.

ההכרח הבסיסי למטפל בעיסוי אירוטי הוא היעדר תואר, אבל לבעלי השכלה בדרגת מטפלים וזמן להרהר בלימודים בטיפול שיקומי אקולוגי, עוברים חוסר אמון חברתי לחלוטין!

נראה שהביקוש למטפלים בעיסוי ארוטי עולה באופן אקספוננציאלי.

העיסוי הארוטי נמצא במגמת עלייה, אז למה לא לנצל?

מטפל בעיסוי אירוטי משתמש בידיים, באצבעות או באיבר גוף אחר או בחפץ אחר כדי להפעיל תנועות הזזה והחלקה שונות על אזור העור של האדם.

אמנם מקובל לעשות עיסוי אירוטי במקום פרטי כמו מלון או בית, אבל כיום מטפלים מחפשים דרכים חדשות כדי שיוכלו לעבוד בצורה דיסקרטית ככל האפשר. הם גם מספקים שירותי עיסוי אלה בבתים של אנשים ובמתקני פנסיה, בין היתר במקומות בהם נדרשת דיסקרטיות כגון חדרי כושר או מרכזי בריאות.