שיעורי ריקוד של מרגרה

שיעורי ריקוד של מרגרה

מדריכת הריקוד שלנו היא מרגרה, והיום אנחנו הולכים ללמוד את הצ'ה צ'ה

שיעורי הריקוד של מרגרה הם מקום לסטודנטים צעירים ומבוגרים שרוצים לשכלל את המהלכים שלהם.

בשיעור שלנו היום נתרגל צעדי צ'ה צ'ה בסיסיים עם המוזיקה על מנת לרכוב עליה בצורה חלקה על רחבת הריקודים בסטייל.{

שילוב של תנועות ידיים על הירכיים כמו גם פיתולים, מהלך זה בטוח ישאיר אותך רענן בזמן שאתה מסלק את הדאגות שלך. }}

המאסטרו של הכיתה שלנו תהיה מרגרה, המלמדת שיעורי ריקוד כבר למעלה מ-25 שנה. מרגרה הציגה מהלכים קובניים וסלסה עד כה, שניהם נחשבו כנקודות משעשעות של הז'אנר הלטיני! בחלק זה, אנו הולכים להתייחס ליסודות הבסיס של הצ'ה צ'ה!

תתכוננו לקצת שימינג! תזדקק למשהו גמיש ומלוטש אם אתה מעוניין להשתלט על רוח הרפאים שלך כמו תמרונים בעת ריקוד הז'אנר הזה של מוזיקה.

קשה למצוא מדריך ריקוד מחוץ לבית הספר. אבל עם הופעת המכשירים הניידים והסטרימינג בשידור חי, כעת תוכל למצוא שיעורים בקלות ופשוט לעקוב אחר ההוראות במכשיר הנייד שלך. לשיעורים לא מקוונים, כל מה שאתה צריך הוא כלי להמרת תנועות ידיים לתנועות על המסך.

והבחירות הללו אינן מוגבלות לצורות ריקוד מסורתיות - הודי, יוגה ובנגרה הן חלק מהאפשרויות האקלקטיות שעשו את הופעת הבכורה שלהן בתקופה האחרונה. דירה דיסקרטית בירושלים

"שיעורי הריקוד של מרגרה, LLC." הוא סטודיו לריקוד ומרכז הדרכה בלאס וגאס, נבאדה. אני מתמחה בהוראת ריקודים סלוניים ולטיניים, כמו גם הדרכת כושר אישית. המפגש הזה נועד להציג את עצמי בפני קהילת הרקדנים בלאס וגאס! https://melanieinbkk.com/city/Discreet-apartments-in-the-north.php

מרגרה היא מדריכה מקצועית בעלת ניסיון של שנים. היא מלמדת אפילו אנשים שחושבים שיש להם שתי רגליים שמאליות או שאין להם קצב טריק או שניים! האישיות הקפדנית שלה תמנע ממך להרגיש לא מספיק בשיעורים שלה - אין כאן מחמאות או ביקורת חריפה!

(*שימו לב שהתאריכים האלה לא עובדים בשבילי)

**רכישת כרטיסים: נא לרשום את מקומך באמצעות טופס ההרשמה שלנו על ידי לחיצה על הכרטיסים המסופקים לרכישת כרטיסים! לַחְצָן*